Montage-Trysil-Vinter-e1441287034201

Produktbeskrivning

Trysil är ett äkta vintertält för riktigt tuffa förhållanden. En stark vävburen pvc med rätt taklutning för att snö och is ska rinna av. Två dörrar och en skyddad, stängbar ventilation under sidornas takutsprång. Kraftigt stålstativ, konstruerat att klara vinterns påfrestningar.

Markmått: 220×180 cm.

Medföljande tillbehör: Gardiner, vagnkappor samt packsäckar.

Extra utrustning: Vintersäkring, stormsäkring

För Riktpriser Klicka Här!

Skicka en offertförfrågan i kontaktformuläret nedan!

Kontakta oss

Hitta till oss

Öppettider

Mån-Tor 10.00-17.00
Fredag 10.00-16.00
Lunch 12.00-12.30
Mån-Tor 08.00-17.00
Fredag 08.00-15.00
Lunch 12.00-12.30